Origalys Company

شرکت Origalys با پشتوانه متخصصین و مشاوران حرفه‌ای خود و با هدف ارایه راهکارها و تجهیزات کاربردی به مراکز صنعتی و تحقیقاتی فعالیتهای خود را در لیون فرانسه آغاز نمود.

عمده فعالیت‌های Origalys در زمینه‌ تامین تجهیزات و دستگاه‌های پتانسیواستات/گالوانواستات جهت مطالعات الکتروشیمی می‌باشد.

Odoo text and image block

ارتباط و همکاری پیوسته این کمپانی با گروهی از متخصصین و افراد حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف علوم مانند فیزیک، شیمی و اسپکتروسکوپی امکان طراحی، چیدمان و ساخت دستگاه‌ها بر اساس نیازهای مصرف‌کنندگان را فراهم می آورد. نظرات و پیشنهادهای متخصصان و دانشمندان فعال در زمینه‌های الکتروشیمی و اسپکتروسکوپی قابل اعمال در طراحی و ساخت دستگاه‌ها بوده و از نتایج مثبت آنها، تمامی کاربران در سراسر دنیا می‌توانند بهره‌مند گردند. Origalys خود را متعهد به رعایت اصول اخلاقی در خصوص ارائه نظرات توسط متخصصین دانسته و در زمانی که ارتقاء و یا بهبودی حاصل شود، حقوق پیشنهاد دهندگان کاملا محفوظ بوده و رعایت خواهد شد.

کیفیت محصولات و بررسی‌های لازم جهت حصول اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیت در تولید محصولات به عنوان وظیفه اصلی Origalys همواره در حال پایش است. در همین راستا جهت آسودگی خاطر مصرف‌کنندگان، محصولات Origalys دارای پنج سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است.

در همین راستا در کشور ایران به عنوان یک بازار فعال علمی با پشتوانه‌های تحقیقاتی ملموس در جهان، شرکت Origalys بطور انحصاری، همکاری‌های را با شرکت سرمدطب که تجربه و دانشی مبتنی بر 27 سال سابقه فعالیت در ایران داراست آغاز نموده است.